19 Şubat 2015

Windows 10’dan silinen verileri ücretsiz olarak nasıl kurtarırım?

“Verilerimi Windows’da son zamanlarda kaybettim. Bu bir çalışma raporuydu. Windows’umu Windows 10’a yükselttim ve harika çalıştı. Ancak bir hata işlemi raporumu kaybetti. Bilgisayarımdan iyice taşındı. Onu bulmalıyım. Önerilen bir yöntemin var mı? Ücretsiz bir yöntem çok takdir edilecektir. ”

Ücretsiz bir Windows 10 veri kurtarma yazılımı bulmaya ve veri ikileminden kurtulmanıza yardımcı olmak için kullanmak mı istiyorsunuz? Windows işletim sistemini Windows 10’a yükseltirken veri kaybı, ciddi kayıplara neden olabilecek en kötü veri felaketlerinden biri olabilir. Önemli Windows 10 verilerini geri yüklemek için basit veya kolay bir yöntem bulabilir misiniz?

Windows 10’da Veri Kaybı Sorununun Nedenleri

Microsoft işletim sistemini her yükselttiğinde, yeni bir tartışma başlatılacaktır. Ve fanlar işletim sistemlerini en son sürüme günceller. Veri kaybı problemi gibi sorunlar da daha sonra ortaya çıkacaktır. Verilerinizi Windows 10 veya diğer işletim sistemi sürümlerinde kaybettiğinizde, nedenini sorar mısınız? Verilerinizi nasıl kaybedersiniz? Veri kaybı sorununa ne sebep olabilir?

Genellikle, Windows 10 altındaki veri kaybı sorunu aşağıdaki nedenlerden kaynaklanabilir ve hangisinin veri kaybına neden olduğunu bulabilirsiniz:

  • 1. Windows işletim sistemi yükseltme veya yükleme: bazen Windows sistem yükseltme veya yükleme / yeniden yükleme veri kaybına neden olabilir. Bundan kaçınmak için yedek veriye ihtiyacınız var.
  • 2. Dikkatsiz çalışma veya yanlış işlem: dikkatsiz silme, biçimlendirme veya bölüm silme, verilerinizi kaybedebilir.
  • 3. Sistem hatası veya çökmesi: sistem çökerse veya bir sistem hatası meydana geldiğinde bu kaçınılmazdır.
  • 4. Virüs / kötü amaçlı yazılım / casus yazılım: virüs saldırısı da ciddi veri kaybı sorunlarına neden olabilir.

O zaman verilerinizi nasıl kaybedersiniz? Diğer bilinmeyen sebepler? Aslında, bilinmeyen bazı sebepler veri kaybına neden olabilir. Windows 10 ile veri kaybolduğunda nasıl böyle bir sorunu çözmek için? Herhangi bir ücretsiz Windows 10 veri kurtarma yazılımı işi yapabilir mi? Emin!

En İyi Ücretsiz Windows 10 Veri Kurtarma Yazılımı

% 100 güvenli ve ücretsiz bir Windows 10 veri kurtarma yazılımı, kullanıcıların önemli verilerini kurtarması için gerçekten şaşırtıcı olabilir. Burada, EaseUS ücretsiz veri kurtarma yazılımını denemenizi öneririz . Ücretsiz bir Windows 10 veri kurtarma yazılımı – EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı Free, güvenli bir şekilde kaybettiğiniz şeyleri geri yüklemenizi sağlar. Silme, biçimlendirme veya virüs saldırısı vb. Sorunları bu yazılımı uygulayarak çözülebilir.

Adım 1 EaseUS Windows 10 recovery yazılımını başlatın.

Veri kaybettiğiniz disk bölümünü veya depolama yerini seçin ve “Tara” düğmesine tıklayın.

Adım 2. EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı tarama işlemine başlayacaktır.

Bu işlem sırasında, istediğiniz dosyaları bulursanız, işlemi doğrudan durdurabilir ve istenen dosyaları kurtarabilirsiniz. İşlemin bitmesini de bekleyebilirsiniz.

Adım 3. Kayıp Windows 10 verilerini önizleyin ve geri yükleyin.

İstenilen verileri Silinmiş dosyalar, Filtre veya Ekstra Dosyalar’ı tıklatarak bulabilirsiniz. Bulunan verileri seçin ve bunları PC / depolama aygıtındaki başka bir güvenli noktaya kaydetmek için “Kurtar” düğmesine tıklayın.

Artık tereddüt etmeyin ve bu yazılımın size yardımcı olmasına izin verin. Windows 10 veya diğer depolama aygıtlarında herhangi bir veri sıkıntınız varsa , bu ücretsiz Windows 10 veri kurtarma yazılımının – EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı’na yardım etmesine izin verin . Kayıp Windows 10 verileriniz 2GB’tan fazlaysa, şimdi PC’nizdeki sınırsız kayıp veriyi geri yüklemek için bu Windows 10 veri kurtarma yazılımını pro sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Post Types, Standard Posts
About DeamoN